Пам’ятка з безпеки на залізниці

  1. Пам’ятка з безпеки на залізниці

Кожен громадянин, який потрапив на залізницю, повинен пам’ятати про особисту безпеку і захистити себе, дотримуючись основних правил:

 Не переходьте через залізничні колії у невстановлених місцях, не перебігайте перед поїздом, що наближається. Пам’ятайте, що поїзд відразу зупинити не можна.

 Для переходу через залізничні колії користуйтеся перехідними мостами, пішохідними настилами і переїздами, звертайте увагу на покажчики, уважно слухайте звукові сигнали, що подаються. На станціях, де немає мостів і тунелів, переходьте залізничні колії по настилах або в місцях, де встановлені покажчики.

 Проїзд на дахах і підніжках вагонів, перехідних площадках і в тамбурах вагонів, а також вантажних поїздах категорично заборонений.

 Не виходьте на міжколії відразу після проходження поїзда, переконайтеся у відсутності поїзда зустрічного напрямку

 Не підлазьте під вагони.

 Не влаштовуйте ігор та інших розваг (фото, відеозйомка) на залізничних спорудах.

 Для уникнення ураження електричним струмом, не залазьте на дахи вагонів.

 Не наближайтеся до лежачого на землі електропроводу ближче 10 метрів

 Не ходіть в районі стрілочних переводів, це може призвести до травми.

 При користуванні залізничним транспортом дотримуйтесь правил поведінки на вокзалах і проїзду в поїздах:- не стійте близько до краю платформи при наближенні поїзда;- не сідайте і не виходьте на ходу поїзда;- входьте у вагон і виходьте з вагона при повній зупинці поїзда і тільки на сторону, що має посадочну платформу.

 Бігти по платформі поруч з вагоном поїзда, що прибуває чи відправляється, а також знаходитись ближче 2 метрів від краю платформи під час проходження поїзда без зупинки.

Людям із порушенням зору