#День_Єдності

#Саме_в_єднанні_наша_сила

#Ми_єдині_ми_незламні

16 лютого Україна втретє відзначає День єднання.Це свято президент України Володимир Зеленський заснував 16 лютого 2022 року на тлі попереджень про можливу війну з метою підняття духу і, для зменшення психологічного тиску. Саме це нове свято, покликане нагадати, що саме в єднанні – наші сила та міць. “Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання”, – сказав тоді президент. Так з’явився День єднання.

Майже два роки повномасштабного вторгнення довели це твердження. Коли ми об’єднані одною спільною метою, ми нездоланні! Адже в цей час кожен свідомий українець намагається у свій спосіб наблизити перемогу: лікарі жертовно рятують поранених, волонтери закривають збори військових та доправляють гуманітарні вантажі на передові позиції фронту, маленькі українці свідомо, через продаж сувенірів та патріотичної продукції, збирають кошти на ЗСУ. Цей список можна продовжувати до безкінечності.

Тож в день свята, під час проведення виховних годин, ми вкотре маємо нагадати один одному – про підтримку свого ближнього й лише разом ми повинні йти до перемоги. Бо в єдності та згуртованості наша сила, наша мужність, відвага та бажання здолати ворога.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору