Дистанційна форма навчання

Шановні батьки та учні Білокриницького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів!

Відповідно до рішення засiдання Херсонської регiональної кoмiciї з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй, з 26 січня по 4 лютого 2022 року включно для учнів 1-11 класів закладів Великоолександрівської ТГ розпочинається навчання в дистанційній формі.

Нагадуємо вам, що уроки можуть відбуватися як в он-лайні (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Meet, тестів або інших ресурсів, але у режимі реального часу) так і офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на сайті закладу, де учень може опрацювати урок у зручний для нього час). Бажано виконувати завдання в той же день з метою уникнення перевантаження і так званих «хвостів». Просимо Вас, шановні батьки, допомогти нам, учителям, максимально ефективно організувати освітній процес у дистанційній формі. Для цього важливо передбачити для своєї дитини робоче місце, обладнане інтернетом. У кого двоє й більше дітей і немає можливості розташувати робочі місця дітей у різних кімнатах – скористайтесь навушниками.Також просимо не нехтувати режимом дня.

1 пара буде розпочинатися о 9.00, 2 пара об 11.00, 3 пара о 13.00. Заняття будуть тривати відповідно до Санітарного регламенту – до 30 хвилин. Учителі будуть використовувати різні форми та методи роботи, залучати учнів до різних видів діяльності. Бажано дотримуватися тих самих дій, як і під час очного навчання: прокидатись, вмиватися, одягатися і снідати, щоб о 9.00 вчасно розпочати навчальний день. Повідомлення про онлайн-уроки та завдання, які необхідно виконати, будуть як і раніше розміщені на сайті закладу за посиланням https://bilokryn.edu.ks.ua/dystantsiyne-navchannia-2021…/

Наполегливо просимо всіх попрацювати над дотриманням правил АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. Це дуже важливо! Не оцінка важлива, а навичка, яка або сформувалась після розв’язання вправ чи завдань, або ні. Бо навіть учні, які сумлінно навчаються, інколи перестають звертати увагу на вивчення правил, формул тощо.

Надзвичайно важливим є також процес комунікації.

На допомогу всім нам є декілька складових:

1. Це Ваш зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання дайте про це інформацію. Класний керівник повідомить про це колег.

2. Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!

Не менш важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до он-лайн уроків, зверніть увагу, чи не кричить папуга, чи не гавкає собака, чи наявні інші звукові ефекти, що заважають і відволікають. Допомогти може контроль за режимом роботи мікрофона. Прослідкуйте, що потрапляє в об’єктив камери. Учитель не завжди може бачити всіх учасників (особливо при використанні функції «Демонстрація екрану»). Обговорюйте уроки з дітьми. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю. Звертайте увагу на час надсилання робіт. Це теж важлива складова як академічної доброчесності, так й етики спілкування.

Маємо надію на успішну нашу співпрацю. Бережіть себе і своїх рідних.

Адміністрація Білокриницького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору