Розпочинаємо навчання

Нагадуємо, що з 25 січня 2021 року ми починаємо навчання! Навчальний процес розпочинається у звичному режимі, графік підвезення учнів шкільним автобусом залишається незмінним.

Нагадуємо:

  1. У ЗАКЛАДІ ПРОДОВЖЕНО ЗАХОДИ ПРОТИДІЇ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ (COVID-19), тому в учнів 5-11 класів повинні бути в наявності ЗАХИСНІ МЕДИЧНІ МАСКИ! Якщо ви користуєтеся багаторазовою захисною медичною маскою, слід переглянути її стан та за необхідності – випрати
  2. Перегляньте стан ваших підручників (стан обкладинок, у випадку необхідності необхідно здійснити їх заміну)
  3. Перегляньте наявність та стан ваших робочих зошитів з навчальних предметів
  4. Шановні батьки! Кожного ранку здійснюйте температурний скринінг (вимірювання температури) вашої дитини: – у випадку виявлення підвищеної температури (37,0 і вище), нежить, кашель, почервоніння горла тощо, слід залишити дитину вдома, вжити протиінфекційних заходів, повідомити телефоном класного керівника, звернутися до медичного працівника за консультацією. – у випадку якщо симптоми захворювання не зникають – слід зареєструватися у медичному закладі, повідомити класного керівника (за можливості зорієнтувати щодо тривалості лікування дитини). – звертайте увагу на особливості погодних умов, щоб застерегти дітей від можливих небезпек. Підбирайте відповідне до стану погоди взуття та верхній одяг. Ми вас чекаємо.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору