26 квітня – День пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, однієї з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.

26 квітня 2024 року в Білокриницькому ОЗЗСО І-ІІІ ступенів та філії Новопавлівський ЗЗСО І-ІІ ступенів були проведені виховні заходи до 38-их роковин аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Відтоді в цю дату в Україні щорічно вшановують усіх людей, хто загинув або постраждав від цієї катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії.

Ми повинні не забувати, що під час російського вторгнення в Україну Чорнобильська АЕС була окупована російськими військами. Станцію звільнили 31 березня 2022 року.

Нинішня поведінка Росії знову ставить світ на межу катастрофи, адже гратися з ядерною енергетикою надто небезпечно, і захоплення АЕС не повинні бути важелем впливу. Це треба зупинити, і в день 38-ї річниці Чорнобильської катастрофи про негативні наслідки жахливої аварії слід нагадати всім світовим лідерам.

Переглянути відео

Залишити коментар

Людям із порушенням зору