Міжнародний день Землі.

Девіз: «Планета проти пластику»

В Білокриницькому ОЗЗСО І-ІІІ ступенів вчителем біології та хімії Шкарупетою І.В. проведено заходи до Всесвітнього дня Землі:

– 6 А і 6 Б кл провели дидактичну гру” Сортуємо сміття”( рятуємо планету від забруднення) переглянуто відео;

– 8А і 8Б класи- перегляд і обговорення презентації” День Землі”, виконали інтерактивну вправу” Екодень Людина”;

– Учні 10 кл виконали міні- проект” Вплив полімерних матеріалів ( пластику) на здоровий я людини і довкілля”. Найкращі роботи – Андрєєва Д, Ружицький А, Кішкина А, Совгиря А, Токарь Я, Мальчикова І., Павліченка А. діти приготували виступи ( повідомлення і презентації);

– проведено екологічні хвилинки “Бережіть Землю!”

Природа страждає і Земля закликає нас до дій щодо її збереження. Внаслідок забруднення пластиковим сміттям відбуваються патологічні зміни у водах океанів. Екстремальна спека, лісові пожежі та повені, а також рекордний сезон ураганів в Атлантичному океані торкнулися мільйонів людей.

У 2024 році тема Дня Землі: «Планета проти пластику», яка закликає зменшувати залежність від пластику та робити землю вільною від пластику. Також тема має на меті привернути увагу до серйозної проблеми пластикового забруднення та того, як воно шкодить природі.

У цей міжнародний день ми всі повинні усвідомити, що світ потребує стійкішої економіки, яка працює на благо людей і планети. Ми повинні прагнути гармонії людини і природи. Міжнародний день Матері-Землі дає нам можливість дізнатися про ті важкі завдання, які стоять перед людством для збереження планети.

І лише спільними зусиллями ми можемо робити наш світ кращим для майбутніх поколінь.

Залишити коментар

Людям із порушенням зору